امروز یکشنبه 11 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

طبقه حساس فیلمی از کمال تبریزی  و نویسندگی پیمان قاسم خانی که در تدارک ساخت سری درم میباشد

به گزارش واریته کمال تبریزی که این روز ها فیلم ما همه با هم هستیم از وی در سینما ها در حال اکران است، قصد دارد قسمت دوم فیلم سینمایی طبقه حساس را با فیلمنامه‌ ای از بابک کایدان مقابل دوربین ببرد. کایدان این روز ها مشغول نگارش فیلمنامه این فیلم است و بزودی نسخه نهایی آن آماده خواهد شد.

نگارش فیلمنامه قسمت اول طبقه حساس برعهده پیمان قاسم‌ خانی بود. فیلمی که نوروز ۹۳ با بازی رضا عطاران، محمدرضا فروتن، پانته‌آ بهرام، بهاره رهنما، پیمان قاسم‌ خانی، آزاده صمدی و هوتن شکیبا در سینما های سراسر کشور اکران شد و در نهایت حدود شش میلیارد تومان نیز فروخت.

داستان این فیلم درباره مردی متعصب و مذهبی با بازی رضا عطاران است که همسرش را پس از مرگ در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند، اما پس از مدتی که بر سر مزار وی می‌ رود متوجه می‌ شود به اشتباه مردی غریبه در طبقه زیرین آن قبر دفن شده است.

با توجه به تکمیل نشدن فیلمنامه هنوز مشخص نیست که آیا فیلم با همان ترکیب بازیگران قسمت اول مقابل دوربین می‌ رود و یا تبریزی قصد دارد از بازیگران دیگری استفاده کند.

بر اساس برنامه‌ ریزی‌ ها طبقه حساس ۲ تابستان امسال در تهران مقابل دوربین می‌ رود. جواد نوروز بیگی مانند قسمت اول تهیه‌ کنندگی فیلم را برعهده دارد.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید