امروز سه شنبه 29 بهمن 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

اتاق تاریک ساخته روح الله حجازی نهمین حضور خود را در جشنواره های بین المللی معتبر تجربه کرده و این بار در جشنواره شانگهای نمایش داده خواهد شد و نامزد دریافت جایزه شده است.

به گزارش واریته فیلم سینمایی اتاق تاریک که پیش از این برنده جایزه بهترین فیلم از پنجمین جشنواره بین المللی هانوی ویتنام و بهترین فیلم از بیست و سومین جشنواره بین المللی کرالا کشور هند و منتخب چهل و هفتمین جشنواره بین المللی بلگراد صربستان شده بود، حالا پس از حضور های موفق بین المللی خود در بخش پانوراما جشنواره بین المللی شانگهای چین که جزو جشنواره های درجه الف جهانی است به نمایش در می آید.

فیلم سینمایی همچنان که میمردم اولین ساخته سینمایی مصطفی‌ سیاری نیز پیش از این نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم و بهترین فیلمبرداری از جشنواره شانگهای در همین دوره شد که در بخش رقابتی استعداد جدید آسیا به نمایش درخواهد آمد و نامزد دریافت جوایز بهترین فیلم و بهترین فیلم‌ برداری این بخش شده است.

ساره بیات، ساعد سهیلی و با معرفی سید علیرضا میر سالاری بازیگران فیلم سینمایی موفق اتاق تاریک هستند و پخش بین الملل این فیلم بر عهده محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) است.

روح الله حجازی از کارگردان های موفق آبادانی است که بجز اتاق تاریک فیلم های هیها ، مرگ ماهی ، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو ، ستاره ، سایه ، سپیده ، زندگی خصوصی آقا و خانم میم ،  در میان ابرها در کارنامه وی ثبت شده است

فیلم قصر شیرین با بازی متفاوت حامد بهداد ساخته سید رضا میر کریمی دیگر فیلم ایرانیست که به بخش مسابقه اصلی جشنواره فیلم شانگهای راه یافته و حامد بهداد، ژیلا شاهی، اکبر آئین، آزاده نو بهار، محمد اشکان‌ فر، محمد عسگری، یونا تدین، نیوشا علیپور، بابک لطفی خواجه‌ پاشا و زهیر یاری بازیگران این فیلم هستند

این جشنواره از ٢۵ خرداد تا ٣ تیر در شهر شانگهای چین برگزار می گردد.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید