امروز یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

حضور بازیگران جدید در «آنام»

اخبار جدید از بازیگران سریال آنام

بازیگران جدیدی این روزها مقابل دوربین جواد افشار در این سریال قرار گرفتند تا مراحل پایانی تصویر برداری سریال آنام را پشت سر بگذارند.

به گزارش عکس 2 پیک به نقل از فارس، «جواد افشار» کارگردان سریال «آنام» خبر از کار در چند لوکیشن خارجی اطراف خیابان مرزداران داد و گفت: اخیراً سامیه لک و شبنم قلی خانی مقابل دوربین رفتند. در حال مذاکره با چند بازیگر اصلی هستیم تا بزودی به جمع ما اضافه شوند.

وی ادامه داد: گروه تولید این روزها در خیابان مرزداران کار می‌کنند و تقریبا اکثر بازیگران اصلی جلوی دوربین رفته‌اند.

اخبار جدید از بازیگران سریال آنام

عکس ها و اخبار جدید از بازیگران سریال آنام

تصویربرداری سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به نویسندگی امیرعباس پیام پس از کرج، همچنان در لوکیشن های مختلفی در تهران پیگیری می‌شود. این در حالی است که بزودی چند چهره بازیگر به جمع گروه بازیگران این مجموعه اضافه خواهند شد.

تصویربرداری فاز اول سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به قلم امیر عباس پیام با حضور بازیگران شاخص آذربایجان در شهرستان کلیبر کلید خورد.

اخبار جدید از بازیگران سریال آنام

سریال «آنام» محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۳ با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است.

اخبار جدید از بازیگران سریال آنام

اخبار جدید از بازیگران سریال آنام در شبکه 3

گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، علیرضا شجاع نوری، شبنم قلی خانی، امیر دلاوری، فریبا متخصص، سیامک صفری، لاله مرزبان و بازیگران آذری؛ شهرام خزرایی، ناصر هاشمی،مهشید جوادی، هادی افتخارزاده، وحید فرشی، امیر شاکری، شهزاد شکوریان، فیروز عاقلی، سویل شیرگیر، فاطمه حسینی، رقیه شادخواه، فریبا سهرابی، تینا عبدی، رباب رضازاده، مهدی فتحی، علیرضا موسلانی، حمید صلاحی، علی پورصدیقیان، فروغ مشقتی، میثم ولی خانی، امین حاجی اکبری بازیگران این مجموعه هستند.این سریال قرار است در شب‌های پاییز از شبکه سه سیما پخش شود.

به این پست امتیاز دهید.
5 از 1 رای
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید