امروز پنج شنبه 6 آذر 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

تریلر رمانتیک ˝پنج ثانیه سکوت˝ به کارگردانی رابرت زمه‌کیس این روزها در حال فیلمبرداری است.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم “پنج ثانیه سکوت” (Five Seconds of Silence) تولید شرکت‌های پارامونت و نیو ریجنسی نقش زوجی را بازی می‌کنند که زندگی خانوادگی آن‌ها دچار بحران می‌شود.

رابرت زمه‌کیس این تریلر رمانتیک را کارگردانی می‌کند که داستان آن در دوران جنگ جهانی دوم روی می‌دهد. به تازگی اولین عکس‌های پشت صحنه فیلم که این روزها در لندن در حال فیلمبرداری است، منتشر شد.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

براد پیت

زمه‌کیس درام تاریخی “پنج ثانیه سکوت” را ‌از روی فیلمنامه‌ای نوشته استیون رایت (“لاک” و “قول‌های شرقی”) کارگردانی می‌کند.

فیلم درباره مکس واتان (پیت) و ماریان بوسه‌ژور (کوتیار) دو آدمکش است که در 1942 در یک مأموریت برای کشتن یک سفیر آلمانی در کازابلانکا عاشق هم می‌شوند. این دو ازدواج می‌کنند، اما ارتباط آن‌ها زمانی به هم می‌ریزد که شخصیت پیت که کانادایی-فرانسوی است متوجه می‌شود همسرش مأمور دوجانبه است و برای دولت آلمان کار می‌کند.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

ماریون کوتیار

فیلمبرداری این پروژه قرار بود پاییز سال گذشته شروع شد، اما به خاطر تداخل کاری تا سه ماه اول سال 2016 به تعویق افتاد. فیلمبرداری در کازابلانکا، لندن و کانادا انجام می‌شود.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

رابرت زمه‌کیس و ماریون کوتیار

“پنج ثانیه سکوت” اولین همکاری زمه‌کیس و پارامونت بعد از فیلم موفق “پرواز” در 2012 است که نامزد دو جایزه اسکار شد. گراهام کینگ تهیه‌کننده پروژه است. فیلم 23 نوامبر 2016 روی پرده سینماها می‌رود.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

کوتیار سال گذشته فیلم “مکبث” را روی پرده سینماها داشت که اولین بار در دنیا ماه در بخش مسابقه جشنواره کن نمایش داده شد. این بازیگر فرانسوی در 2008 برای فیلم “زندگی به رنگ صورتی”‌ اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد و برای بازی در فیلم بلژیکی “دو روز، یک شب” ساخته برادران داردن نیز نامزد اسکار شد.

براد پیت و ماریون کوتیار در فیلم جدید

پیت سال 2015 در فیلم “کسری بزرگ” بازی کرد و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم هم بود. زمه‌کیس سال گذشته فیلم “راه رفتن” (The Walk) با بازی جوزف گوردون-‌لویت را روی پرده داشت. او بیش از همه با سری فیلم‌های “بازگشت به آینده” شهرت دارد.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید