امروز شنبه 5 مهر 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

تلویزیون هم مانند سال های پیش برنامه های خاصی را به مناسبت شب های قدر تدارک دیده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: برنامه های تلویزیون در شب های قدر .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

برنامه های تلویزیون در شب های قدربرنامه های تلویزیون در شب های قدر ۹۹

برنامه های تلویزیون برای شب بیست و یکم ماه رمضان ۹۹

برنامه های تلویزیون در شب های قدر

براین اساس شبکه قرآن و معارف سیما در شب نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان مراسم احیا از حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) در کربلای معلی با قرائت دعای افتتاح و جوشن کبیر با مداحی سعید حدادیان و سخنرانی آیت الله صدیقی به روی آنتن می‌برد، همچنین شب بیست و یکم مراسم احیا از امامزاده صالح (علیه السلام) با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی و مناجات خوانی آقایان هاشم تهرانی و رضا حیران را در این ایام پوشش می‌دهد.

شبکه یک سیما مراسم ویژه حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) در شب‌های قدر ماه مبارک رمضان را با سخنرانی آیت الله علم الهدی، حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با حضور مادحین اهل بیت (علیهم السلام) آقایان سید رضا نریمانی، میثم مطیعی و سروری، روی آنتن می‌برد.

شبکه دو نیز مراسم ویژه حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) در شب‌های احیا را با سخنرانی حجج اسلام رفیعی، سعیدی، میرباقری و مداحی آقایان میثم مطیعی و حیدزاده را پخش می‌کند.

شبکه سه سیما مراسم احیای لیالی قدر را از حسینیه همدانی‌ها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین انصاریان روی آنتن می‌برد.

شبکه چهار پخش مراسم‌های احیای مسجد مقدس جمکران را با سخنرانی حجج اسلام عالی، میرباقری، مؤمنی و مداحی آقایان حیدرزاده، شالبافان و غلامرضازاده را در دستور کار دارد.

شبکه پنج سیما مراسم شب‌های قدر را از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) با سخنرانی حجج اسلام قاسمیان، میرباقری، رفیعی و مناجات خوانی آقایان شالبافان، زین العابدین و غلامرضازاده روی آنتن می‌برد.

شبکه آموزش سیما مراسم احیای حرم مطهر امام خمینی (رحمت الله علیه) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان و مداحی آقایان سادات رضوی، رمضان پور، شربیانی، خلف زاده و منصوری را پخش می‌کند.

شبکه افق مراسم شب‌های قدر را از مصلی امام خمینی (رحمت الله علیه) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان و مداحی آقایان واعظی، نیکبختان و یزدان پناه تقدیم مخاطبان ارجمند می‌کند.

«بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)» از دیگر مکان‌هایی است که شبکه سلامت مراسم شب‌های قدر و شهادت امام علی (ع) را از کنار مدافعان سلامت برای شب زنده داران پخش می‌کند.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید