امروز پنج شنبه 1 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

تمیزترین کشورهای دنیا در گزارشی که بر اساس یک نظر سنجی بزرگ اینترنتی انجام شده است معرفی شدند و این کشور ها در دو قاره اروپا و اقیانوسیه قرار دارند. این کشور ها در حفظ محیط زیست همواره بهترین عملکرد را داشته اند

در ادامه این مطلب با واریته همراه باشید تا شما را با تمیزترین کشورهای دنیا آشنا کنیم

۱- نیوزلند

کشور نیوزلند یکی از غنی‌ترین کشور‌های جهان از لحاظ داشتن جنگل و منابع طبیعی بکر است و طی سال‌های اخیر به دلیل ساخته شدن فیلم‌های مشهوری از جمله سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت در مناطق مختلف آن، صنعت گردشگری این کشور رشد چشمگیری داشته است. گردشگرانی که به شهر‌های مختلف نیوزلند به ویژه شهر زیبای کریست چرچ  قطب گردشگری نیوزلند سفر کرده‌اند، همواره از این شهر به عنوان یکی از تمیزترین کشورهای دنیا نام می‌برند.

تمیزترین کشورهای دنیا کدامند؟

۲- استرالیا

در سال‌های اخیر دولت استرالیا تلاش‌های فراوانی برای جذب گردشگران به این کشور انجام داده که از آن جمله می‌توان به برگزاری مسابقات موج‌سواری در سواحل پاک استرالیا اشاره کرد. دولت استرالیا همچنین با اجرای قوانین ویژ‌ه‌ای شهر‌های این کشور به‌ویژه شهر ملبورن را که در سال‌های اخیر به مقصد جدید گردشگران آسیایی تبدیل شده را به یکی از تمیزترین کشورهای دنیا تبدیل کرده است.

تمیزترین کشورهای دنیا کدامند؟

۳- بلغارستان

کشور اروپایی بلغارستان به واسطه توسعه زیرساخت‏‌های صنعت گردشگری‌اش طی سال‌های اخیر به مقصد جدید گردشگری اروپا و به‌ویژه گردشگران درمانی تبدیل شده است. در این راستا مقامات صنعت گردشگری بلغارستان با ارائه بسته‏‌های گردشگری متنوع که در آن‌ها خدمات درمانی به‌ویژه دندانپزشکی با هزینه بسیار پایین در کلینیک‌های مجهز ارائه می‌شوند، سالانه میلیون‌ها گردشگر را جذب این کشور می‌کنند. این در حالیست که همواره گردشگران یکی از دلایل گذراندن تعطیلات‌شان در بلغارستان را تمیز بودن شهر‌های این کشور عنوان کرده‌اند.

تمیزترین کشورهای دنیا کدامند؟

۴- فنلاند

کشور فنلاند در سال‌های اخیر عملکرد خوبی در جذب گردشگر داشته و به مقصد گردشگران کشور‌های مختلف جهان، به ویژه کشور‌های آسیایی تبدیل شده است. مقصد اصلی گردشگران فنلاند شهر زیبای هلسینکی پایتخت این کشور است. این در حالیست که در منطقه‌ی لاپلند در شمال فنلاند با هتل‌های اسکیمویی نیز در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری این کشور تبدیل شده‌اند. تابستان‌های فنلاند که بیش از ۸۰ درصد مساحت‌اش پوشیده از جنگل است، بسیار درخشنده و زمستان‌های آن بسیار تاریک است.

تمیزترین کشورهای دنیا کدامند؟

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید