امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

دواین جانسون و جیسون استاتهام به دلیل بازی در فیلم مستقل هابز و شاو از بازی در قسمت ۹ سری فیلم های سریع و خشن باز ماندند و جان سینا کشتی گیر و بازیگر هالیوود جایگزین این دو میشود.

به گزارش واریته با اعلام کمپانی یونیورسال، جان سینا بازیگر فیلم‌های اکشن سینمای هالیوود و فیلم بازدارنده‌ها به طور رسمی به جمع بازیگران فیلم سینمایی سریع و خشن ۹ اضافه شد. پیش از این وین دیزل در صفحه شخصی خود به نوعی حضور این بازیگر را تایید کرده بود.

نقشی که قرار است این بازیگر در سریع و خشن بازی کند، هنوز مشخص نیست. تنها چیزی که راجع به آن گفته شده این است که قرار است در نقش یک شخصیت کاملا خشن به ایفای نقش بپردازد که با نقش‌های سابق او تفاوت چندانی ندارد.

پیش از این هم مشخص شده بود که دواین جانسون و جیسون استاتهام به دلیل بازی در فیلم هابز و شاو از بازی در قسمت نهم «سریع و خشن» باز ماندند و شاید جان سینا به نوعی برای پر کردن جای آن‌ها به خدمت گرفته شده است.

فیلم های سینمایی که جان سینا پیش از این بازی کرده عبارت است از Rounds12 ، Legendary  ، Fred: The Movie ، Daddy’s Home، Daytona 500 ، Bumblebee

دیزل پیش از این اعلام کرده بود که پروژه سریع و خشن بعد از دهمین قسمت آن به پایان خواهد رسید. با توجه به این موضوع با احتساب نسخه فرعی این فیلم یعنی هابز و شاو که در آن دواین جانسون و جیسون استاتهام ایفای نقش می‌کنند، سریع وخشن ۹ پایانی بر این مجموعه سینمایی خواهد بود.

دن کاسی، فیلمنامه سریع و خشن را را از روی داستانی به نوشته جاستین لین خواهد نوشت. ساخت این فیلم از اوایل این ماه آغاز شد و در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۹۹) اکران می‌شود.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید