امروز یکشنبه 4 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی محبوب کلاه قرمزی از تعطیلی این برنامه و جمع آوری دکور نوستالژیک و پیوستن میز آقای مجری به میز عادل فردوسی پور برای هندوانه فروش ها خبر داد.

به گزارش واریته حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی در واکنش به صحبت های مدیر مالکیت فکری صداوسیما که اعلام کرده بود جز تلویزیون هیچ کس حق استفاده از عروسک های این مجموعه را ندارد یادداشتی را منتشر کرده و در آن از جمع شدن دکور این برنامه و تعطیلی همیشگی آن خبر داد.

حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی در نامه گلایه‌آمیزی درباره وضعیت تولید این سریال نوشت: در این لحظه تلخ که مشغول جمع‌آوری دکور نوستالژیک و میز آقای مجری و عروسک‌ها هستیم، دوری نخواهد بود که روی این میز پرخاطره گرمک و طالبی در کنار میز عادل فردوسی پور که هندوانه به شرط چاقو عرضه می‌کند، فعالیت خود را ادامه دهد! امروزه هندوانه و طالبی ارزان را برای مردم را بچسبیم، هنر کیلویی چند؟!

چند سالی است معاونتی به عنوان مالکیت فکری در سازمان صدا و سیما با مدیریت جنابعالی شکل گرفت در راستای هدف حفظ منافع سازمان صدا و سیما ولی عملاً در راستای همین حفظ منافع صداوسیما، لطمات اقتصادی – اجتماعی، بزرگی به اکثر پروژه‌ها تحت نظر جنابعالی وارد شد.
اینجانب با تسلط به مجموعه کلاه قرمزی و تولید نشدن سه سال این سریال آماده ارائه مستنداتی هستم که بیش از ۵۰ میلیارد تومان به صداوسیما ضرر و زیان وارد کردید. فقط در موضوع مجموعه کلاه قرمزی جمع بزنید با پروژه‌های دیگری که توسط جنابعالی و همکاران شما به سرنوشت تعطیلی کامل دچار شده‌اند؛ از برنامه پربیننده نود عادل فردوسی‌ پور گرفته تا شخصیت عروسکی جناب‌ خان و قطعاً عروسک‌ های معروف و محبوب قبلی سیما!
مجموع کلاه قرمزی با بیش از ۲۳ سال قدمت و تولیدات موفق و پرتاثیر و فرهنگ‌ساز و اینجانب به عنوان تهیه‌کننده برنامه و به نمایندگی از خالقین اصلی اثر و خلق شخصیت‌های عروسکی آقایان ایرج طهماسب و حمیدجبلی با در دست داشتن چندین توافقنامه و نامه که به امضا مدیران محترم وقت سیما و کارشناسان رسیده است در قبال دریافت پول و شرایط اهدایی این مجموعه، کلیه حقوق معنوی و مادی این مجموعه قبلاً واگذار شده است.
قابل ذکر است واگذاری این حقوق توسط مدیران وقت سیما با حضور خالقین این مجموعه هنرمندان مردمی آقایان طهماسب و جبلی صورت گرفت در محیطی دوستانه منطقی و قطعاً با احترام جنابعالی و همکاران شما معترض به این واگذاری هستید و عملاً نقص آشکار و قرارداد این واگذاری را رقم زدید.
و در انتها موفقیت و خلق هنر هرگز به مالکیت کسی درنمی‌آید. موفقیت تنها اجاره داده می‌شود و اجاره بهای آن را باید روزانه پرداخت.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید