امروز پنج شنبه 1 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

رادیو عدالت با شعار قانون برای همه، همه برای قانون در استودیوی ۲۹ ساختمان شهدای رادیو فعالیت خود را ۲۴ ساعته روی موج fm ردیف ۹۵/۵ مگاهرتز آغاز کرد.

به گزارش واریته همزمان با هفته قوه قضاییه رادیو عدالت با حضور غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه و رئیس دادگستری استان تهران، حسن گروسی معاون حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما جمعی از  مسئولان قضایی و مدیران رسانه ملی افتتاح شد.

دکتر حمید  شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در آیین افتتاحیه رادیو عدالت گفت: هدف از تأسیس رادیو مناسبتی این است که مردم اطلاعات بیشتری در حیطه قوه قضائیه بدست بیاورند و مسئولان و پاسخگوی مردم باشند.

وی ادامه داد: در طول این چهل سال اقدامات ارزشمند زیادی در عرصه قوه قضائیه انجام شده است به همین خاطر رادیو با همکاری قوه قضائیه سعی کرد با افتتاح این رادیو تجارب ارزشمند قوه قضائیه را در اختیار مردم بگذارد.

معاون صدای رسانه ملی افزود: رئیس محترم قوه قضائیه به تازگی گفت که هم اکنون مأموریت بزرگ قوه قضائیه کاهش ورود تعداد پرونده‌های قضائی به دستگاه‌های قضائی است. رادیو قصد دارد همراه دستگاه‌های قضائی باشد تا هرچه سریع‌تر به این هدف دست پیدا کند. رادیو عدالت در تلاش است به پیشرفت قانون در جامعه کمک کند.

سخنگوی قوه قضائیه در حاشیه این مراسم با اشاره به پرونده فساد مالی در یکی از شرکت‌های زیر مجموع شرکت نفت گفت: در مورد این پرونده به اشتباه گفتند که فساد در شرکت نفت انجام شده است در صورتی که این مورد حقیقت ندارد. نام این شرکت پتروپاک بود و مدیر مالی این شرکت ۲۵ میلیون یورو را به حساب یک صراف واریز کرده بود و از سود این مبلغ چند نفر از داخل شرکت سود می‌بردند.

صحرا گرد مدیر این شبکه رادیویی در این مراسم  گفت :استقرار عدالت عنوان یکی مبانی ترین راهبردها واهداف جمهوری اسلامی است و ما در راستای احقاق حقوق ملت هستیم. بنابراین هرچه قدر سطح آگاهی عمومی مردم افزایش پیداکند سهم مردم در راستای عدالت بیش از گذشته افزایش می یابد. از این رو همگام با گام دوم انقلاب و در راستای منویات رهبرمعظم انقلاب برای توانمند سازی آحاد جامعه که بایسته های حقوقی ،کاهش آسیب های اجتماعی ، افزایش آگاهی در موضوعات اجتماعی و تشریح دستاورد های چهل سال مجاهدت خستگی ناپذیر در قوه قضاییه به مدت ۱۰ روز برنامه های مختلف در قالب های گفتگو،مشاوره،نمایش،مستند، مصاحبه سخنرانی به صورت ۲۴ ساعته آغاز می کند.

 

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید