امروز دوشنبه 7 مهر 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

آینه های هارمونی و زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل می دهند ، اما کاربرد آینه در دکوراسیون به چه شکلی می تواند زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه شما ببخشد؟

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

کاربرد آینه در دکوراسیون منزل

آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، با استفاده از بازتاب ها باعث می شود اتاق بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. نه تنها آینه ها می توانند یک نوع سرگرمی در دکوراسیون ایجاد کنند ، بلکه با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. در اینجا چندین روش وجود دارد که می توانید به فضاهای مرده خانه خود با آینه ها روح ببخشید  – از ساده ترین کاربردها تا ابتکاری ترین.

۱- آینه با قطعه هندسی

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

هنگام انتخاب آینه برای اتاق مورد علاقه خود ، در انتخاب گزینه های خود محدود نشوید و سعی کنید آینه ای زیبا با اشکال هندسی مختلف استفاده کنید. همه مدلهای مختلف آینه های در جای خود بسیار زیبا خواهند بود . قاب بزرگ و طلایی این آینه در یک الگوی هندسی خیره‌کننده شکل گرفته چنان جذابیت دارد که سطح بازتابی در مرکز روح تازه ای به خانه می بخشد.

۲-باز کردن فضا

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

این آینه بزرگ با حاشیه زیبا در مکانهای مختلف خانه کاربرد دارد. این آینه نه تنها تمام فضای آینه ای را که نیاز دارید به شما می دهد ، بلکه با دادن توهم نوری فضای اتاق را بسیار باز می کند.

۳- گالری آینه ای

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

آینه ها جلوه زیبایی به گالری ها و قابهای روی دیوار می بخشند ، به خصوص هنگامی که به عنوان یک مکان نمایشی داخل دکوراسیون باشد. در این دفتر خانه ، یک جفت آینه زیبا در میانه های قابهای هنری قرار گرفته است. قاب بندی یکسان ، نمای کل دیوار با همدیگر مرتبط کرده است ، در حالی که اضافه کردن آینه گرد در بالا ، شکل چیدمان را به هم می ریزد و باعث عدم ایجاد علاقه بصری می شود.

۴- استفاده زیاد از آینه 

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

روش دیگر استفاده از آینه ها در دیوار گالری مانند می باشد ، شما می توانید با اشکال ساده و قابهای زیبا با آینه ها یک دیوار گالری مانند خلق کنید.

۵- استفاده در فضاهای خاص

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

تقریبا در هر حمامی آینه ای روبروی وان قرار دارد ، اما تبدیل شدن دیوار پشت وان به یک دیوار آینه ای قطعا فضای بی نظیری را ایجاد می کند.

این دیوار آینه ای عتیقه مانند به همراه وان و لوستر زیبا یک زیبایی خاص و جذابی را حمام بخشیده است.

۶-آینه های دکوراتیو جذاب

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

آینه هایی که در خانه شما وجود دارد قطعا کاربری هستند. اما لازم نیست هدف شما حتما برای استفاده آینه ها باشد ، می توان از آنها فقط به عنوان یک وسیله دکوراتیو مانند وسایل دیگر استفاده کرد. دیواری که می بینید با چند آینه آویز زیبایی خاصی را در دکوراسیون ایجاد کرده است.
به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید