امروز یکشنبه 4 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

امیرعلی نبویان بالاخره ازدواج کرد

امیرعلی نبویان بالاخره ازدواج کرد

امیرعلی نبویان ازدواج کرد امیرعلی نبویان خبر ازدواج خود را منتشر کرده و عکس همسر امیرعلی نبویان منتشر شده و با انتشار عکس امیر علی نبویان و همسرش شعر گفته است.

امیرعلی نبویان که با شرکت در برنامه لباهنگ خندوانه بسیار دیده شد و در رقابت های لباهنگ خندوانه توانست به مقام اول این مسابقه هیجان انگیز برسد خبر ازدواج خود را به همراه عکس خود و همسرش منتشر کرد.

امیر علی نبویان Amirali Nabavian متولد ۲ فروردین ۱۳۵۹ در آمل می‌باشد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی برق از دانشگاه مازندران بوده و شهرتش را از برنامهٔ تلویزیونی رادیو هفت بدست آورد.

او علاوه بر اجرا در برنامه‌های تلویزیون و بازیگری ، نویسنده نیز می‌باشد و چهار کتاب شامل مجموعهٔ قصه‌های امیرعلی نبویان از وی منتشرشده است.
انتشار عکس امیرعلی نبویان و همسرش در صفحه اینستاگرام امیر علی نبویان با اتصال به حضرت حافظ خبر ازدواج امیرعلی نبویان و همسرش را انتشار داد .

عکس امیرعلی نبویان و همسرش را مشاهده میفرمایید .

امیرعلی نبویان بالاخره ازدواج کرد

امیرعلی نبویان با انتشار عکس بالا نوشت :

برای اولین بار در زندگی نمیدونستم چی بنویسم ، دست به دامن خواجه شیراز شدم و بدون قسم دادنش به شاخه نبات و متعلقین و متعلقات ( میدونم که شاید باور نکنین ولی به خداوند یکتا قسم ) غزلی اومد به این مطلع « گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس»

پی نوشت: جای خانواده هامون در این عکس خالی
پی تر نوشت: جای همه شما دویست و بیست و پنج هزار و خرده ای رفیق با وفای با حال خالی My real fans are my family
پی ترین نوشت: این هیچ ربطی به بمب نداره.و بمبمون یه موضوع کاریه که در شرف ترکیدنه به هم احترام بذاریم و همدیگه رو دوست داشته باشیم تا

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید