امروز سه شنبه 30 دی 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

بدون شک متداول ترین روش های خرید ملک استفاده از شرایط فروش اقساطی می باشد، این روش خرید کمک زیادی به پس انداز مشتریان و پرداخت به جای مبلغ مورد نظر می کند و با در نظر گرفتن مقداری پیش پرداخت و اقساط ماهیانه این شانس را به خریداران می دهد تا در مدتی کوتاه صاحب آپارتمان مورد علاقه شان شوند.

به خصوص در شرایط اقتصادی ایران در سال 99 که بسیاری از هموطنان فکر میکنند رویای خانه دار شدن با قیمت های سرسام آور دیگر به واقعیت تبدیل نمیشود که در این مدت بسیاری از سازنده های مطرح در اندیشه طرح فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه را راه اندازی کرده اند در ادامه با بررسی شرایط فروش اقساطی آپارتمان املاک ویژن همراه ما باشید.

فروش اقساطی آپارتمان در املاک ویژن

شرایط فروش آپارتمان اقساطی در اندیشه در بیشتر مشاورین املاک در یک مسیر مشخصی حرکت می کند و این مسیر برای خریداران دارای انعطاف پذیری نمی باشد اما این موضوع در مسکن ویژن متفاوت است و انعطاف پذیری در تمام مراحل خرید آپارتمان وجود دارد و دلیل آن هم شرایط خاصی است که سازندگان برای مشتریان مشاور املاک ویژن محیا نموده اند و با شرایط راحت تری میتوان خانه مورد نظر را خریداری و یا پیش خرید کرد.

فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با کمترین پیش پرداخت

در چند سال اخیر با توسعه شهرک های اطراف تهران مشتریان به دنبال پیدا کردن ملکی مناسب هستند که سرمایه گذاری آن ها مطمئن و همراه با سودی مناسب استقبال آینده بروند. متاسفانه سرمایه گذاری در شهرک های تازه تاسیس حومه تهران برای برخی ها خوش آیند نبود و آنچنان که باید سود نکردند و یا حتی آپارتمانی باکیفیت را خریداری نکردند و عامل اصلی این اتفاق مسکن هایی با مصالح بی کیفیت بودند که با قیمت کمتر به فروش رسیدند.

آپارتمان ارزان در اندیشه کرج، نگاهی به دیوار اندیشه فاز یک

شهر جدید اندیشه یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین شهرک های حومه تهران می باشد. اشخاصی که به دنبال آپارتمان با قیمت مناسب هستند همواره استقبال زیادی از شهرک های تازه تاسیس برای آپارتمان مورد نظر خود به ویژه خرید آپارتمان ارزان در اندیشه داشته اند. البته ارزان بودن قیمت آپارتمان در شهرک اندیشه به دلیل چندسال ساخت بودن این املاک و یا دست دوم بودن آن است.

فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با کمترین پیش پرداخت

به دلیل بالا بودن قیمت آپارتمان در شهر تهران به نسبت شهر جدید اندیشه، فروش آپارتمان ارزان در اندیشه از مناسب ترین گزینه برای علاقمندان به این خودرو محسوب می شود، دیگر املاک اندیشه نیز با شرایط فروش اقساطی مناسبی به عرضه می رسند. به عنوان مثال: املاک اندیشه فاز 3، خرید خانه اندیشه فاز 4 و خرید خانه در اندیشه فاز دو از این نمونه هستند.

آپارتمان فروشی در اندیشه فاز 1 شهرک مریم

شهرک مریم شهرکی جدید و زیرنظر فاز یک شهرک اندیشه است که در واقع با ساختار شهرسازی نوین در جوار اندیشه قرار داشته و به دلیل اضافه شدن آپشن ها و امکانات بیشتر محلی مناسب برای خرید آپارتمان نوساز اندیشه فاز یک است. بیشتر از 10 سال از تاسیس شهرک مریم اندیشه گذشته و تا حد زیادی بر رضایت خرید مشتریان از املاک این شهرک افزوده است.

با توجه به اینکه شهرک مریم یک شهرک بسیار باکیفیت در ایران است، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده واحد های لوکس در اندیشه به صفحه خرید آپارتمان در اندیشه در سایت املاک ویژن به نشانی www.amlakvision.com مراجعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید