امروز دوشنبه 29 مهر 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

گریم متفاوت و غیرقابل شناسایی بازیگر معروف «مارگوت رابی»!

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

گریم متفاوت مارگوت رابی ، ستاره زیبای هالیوودی مارگوت رابی به تازگی گریم بسیار متفاوتی از چهره خودش را تجربه کرده است.

بازیگر معروف مارگوت رابی از چهار سال پیش و پس از بازی در نقش همسر فریبنده لئوناردو دیکاپریو در فیلم “گرگ وال استریت” بیشتر به سمت شهرت و ستاره شدن پیش رفت.

مارگوت رابی به عنوان یکی از زیباترین زنان هالیوود در نظر گرفته می شود ولی وی این هفته با گریم جدیدش در حین فیلمبرداری فیلم جدید “مری ملکه اسکاتلند” در لندن قابل شناسایی نبود و بسیار از چهره معمولش فاصله داشت.

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

گریم متفاوت مارگوت رابی در نقش ملکه الیزابت اول

در گریم او برای بازی در نقش الیزابت اول، موهای فر کوتاه سرخ رنگ، جای خود را به موهای بلوند پلاتینی رنگ وی داده بود و صورت او نیز با برآمدگی های متعدد با پوست معمولی او فرق داشت.

گریم متفاوت مارگوت رابی در نقش ملکه الیزابت اولاین ستاره استرالیایی ۲۷ ساله با دربرداشتن لباسی سنتی متشکل از یک ژاکت و دامن عریض ، تبدیل به نسخه کپی شده ملکه الیزابت اول شده بود و همچنین به نظر می رسید یک بینی مصنوعی نیز روی صورت او قرار داده اند.

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

چهره اصلی و گریم شده مارگوت رابی

مارگوت رابی با همکارانش دیوید تنانت و جو الوین در این فیلم نقش آفرینی می کند ، بازیگرانی نظیر بت دیویس و جودی دنچ نیز در دوره حرفه ای خودشان، دقیقا همین نقش را ایفا کرده بودند.

هلن میرن ، میراندا ریچاردسون و کیت بلانچت نیز نقش آفرینی یکی دیگر از شخصیت های خانواده سلطنتی بریتانیا ، معروف به مری ملکه اسکاتلند را امتحان کرده اند.

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

مارگوت و یک نقاشی از الیزابت اول

این فیلم روایتگر تلاش مری برای سرنگونی ملکه انگلستان است ولی در عوض خود محکوم به سال ها زندان شده و سپس اعدام می شود.

ستاره ایرلندی سائوریس رونان نقش مری را ایفا خواهد کرد و اولین عکس منتشر شده او را با لباسی آبی تیره همراه با موهای بلند بافته شده و قرمز نشان می دهد.

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

جودی دنچ (راست) ، هلن میرن (چپ)

مارگوت رابی جذابترین زن زنده سال ۲۰۱۷مارگوت رابی که از سوی مجله اسکوییر به عنوان جذاب ترین زن زنده در سال ۲۰۱۷ رای آورده، اخیرا با کارگردانی به نام تام اکرلی ۲۷ ساله ازدواج کرده است.

این زوج در صحنه یک فیلم جنگی با یکدیگر آشنا شدند و مارگوت سال گذشته در مصاحبه با مجله ووگ اظهار داشت که شوهرش “خوش چهره ترین مرد لندن” است.

او در مورد اینکه چطور با هم آشنا شدند گفته بود: “ما مدت طولانی همکار و دوست بودیم و من همیشه او را دوست داشتم ولی هرگز فکر نمی کردم که او نیز ممکن است همین احساس را نسبت به من داشته باشد.”

گریم متفاوت بازیگر معروف مارگوت رابی

سائوریس رونان در نقش مری

ملکه الیزابت اولالیزابت اول، دختر هنری هشتم و همسر دومش آن بولین، در هفدهم نوامبر سال ۱۵۵۸ تا بیست و چهارم مارس سال ۱۶۰۳ ملکه انگلستان بود.

این فرمانروا هرگز ازدواج نکرد و صاحب هیچ فرزندی نبود ، الیزابت اول بیشتر از هر شخصیت سلطنتی دیگری در بریتانیا ، سوژه ساخت فیلم ها و سریال های تلویزیونی بوده است.

به این پست امتیاز دهید.
5 از 1 رای
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید