هنرمندان زن خارجی - عکس 2 پیک

امروز یکشنبه 29 مرداد 1396 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

عکس های مایلی سایرس و کریس همسورث در حال خرید

عکس های مایلی سایرس و لیام همسورث

مایلی سایرس و نامزد آینده اش لیام همسورث این روزها زندگی شادی را پشت سر می گذارن و بیشتر به خریدن و گشت و گذار مشغول هستن ( امیدواریم زودتر اعلام خبر ازدواجشون رو توی عکس 2 پیک داشته باشیم )

عکس های جدید ترزا پالمر در مراسم گلدن گلوب 2017

تصاویر ترزا پالمر در مراسم گلدن گلوب

ترزا پالمر از جمله بازیگر جوان و تازه کار هالیوودی بود که در مراسم گلدن گلوب حضور پیدا کرد و فرش قرمز این مراسم در مقابل دوربین ها عکس های زیبایی را به ثبت رساند که همگی اون ها رو در عکس 2 پیک قرار دادیم.

تصاویر بازیگر مطرح هالیوودی روث نگا در مراسم گلدن گلوب 2017

عکس های روث نگا در مراسم گلدن گلوب 2017

روث نگا بازیگر بازیگر اتیوپیایی-ایرلندی که امسال نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بود ( تو فیلم که بازی کرده بی نظیره … ) نتونست به این جایزه دست پیدا کنه و اون رو به بازیگر فیلم ال باخت که حالا عکس های این بازیگر در این مراسم رو برای شما آماده کردیم و قرار دادیم.

تصاویر پریانکا چوپرا در مراسم گلدن گلوب امسال

عکس های پریانکا چوپرا در گلدن گلوب 2017

پریانکا چوپرا بازیگر و مدل هندی که از مهمانان اصلی مراسم گلدن گلوب 2017 بود با حضور خود با لباس عجیب اش تعجب همگان را به همراه داشت و در هنگام اعلام جایزه با یکی از منفورترین شخصیت های تلویزیونی ( عقیده من نیستش خیلی اینو میگن ) این روزها همراه بود.

تصاویر ناتالی پورتمن و همسرش در مراسم گلدن گلوب 2017

عکس های ناتالی پورتمن و همسرش در گلدن گلوب 2017

ناتالی پورتمن که برای فیلم جکی نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده بود و البته نتونست به جایزه دست پیدا کنه همراه با همسرش در فرش قرمز گلدن گلوب 2017 شرکت که عکس های اون رو در ادامه مطلب میتونید تماشا کنید.

تصاویر جالب و دیدنی کریستین ویگ در گلدن گلوب 2017

عکس های کریستین ویگ در مراسم گلدن گلوب

کریستین ویگ بازیگر مطرح زن خارجی در مراسم گلدن گلوب 2017 حضور داشت و در کنار استیو کارل جایزه بهترین انیمیشن را اهدا کرد که لحظات جالبی را در کنار این بازیگر طنز به وجود آورد که در عکس های قابل مشاهدست.

تصاویر دیانه کروگر بازیگر هالیوودی در گلدن گلوب 2017

عکس های دیانه کروگر در گلدن گلوب 2017

دیانه کروگر بازیگر زن معروف که در فیلم های زیادی به هنرنمایی پرداخته است امسال در مراسم گلدن گلوب 2017 حضور پیدا کرده و عکس های جالبی گرفته که بیشتر اون ها رو در عکس 2 پیک قرار دادیم.

عکس های کریسی تیگن و جان لجند در مراسم گلدن گلوب امسال

عکس های کریس تیگن و جان لجند در Golden Globes 2017

کریسی تیگن و همسرش جان لجند از مهمانان ویژه مراسم گلدن گلوب 2017 بودند که برای فیلم لالالند نامزد دریافت جایزه شده بودند که البته به آن هم دست پیدا کردند.

عکس های مریل استریپ در Golden Globes in 2017

عکس های مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب 2017

مریل استریپ بازیگر محبوب آمریکایی امسال به پاس سال های تلاش در راه هنری و بازیگر جایزه ویژه هنری گلدن گلوب را بدست آورد که سخنرانی او در این مراسم بسیار مورد توجه قرار گرفت که البته بر ضد دونالد ترامپ بوده است.

جدیدترین عکس های آدریانا لیما مدل معروف در سال 2016

جدیدترین عکس آدریانا لیما سوپر مدل معروف

عکس جدیدی از سوپر مدل معروف برزیلی ، آدریانا لیما که این روزها از شهرت زیادی برخوردار است و این شهرت را در راه افزایش ثروت به کار برده و به یک مدل معروف در سطح جهان تبدیل شده است.

  • صفحه 1 از 7
  • 2
  • 3
  • ...
  • 7