امروز جمعه 14 آذر 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

بر اساس مصوبه جدید ، برگزاری کلاس های آیین نامه اختیاری است و امتحان عملی (شهری) به صورت فردی برگزار می شود . در ادامه جزئیات خبر را بخوانید

مصوبه جدید در برگزاری آزمون رانندگی

مصوبه جدید در برگزاری آزمون رانندگی

سردار سید کمال هادیان‌فر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان این مطلب به خبرگزاری صداوسیما درباره جزئیات برگزاری امتحانات رانندگی گفت: برگزاری کلاس‌های آیین نامه اجباری نیست و امتحان عملی (شهری) به‌صورت فردی برگزار می‌شود.

بر اساس مصوبه جدید برگزاری کلاس آیین‌نامه کاملاً اختیاری است. اگر آموزشگاهی برگزاری کلاس‌های آیین‌نامه را الزام کند، حتماً تخلف کرده است. از نظر پلیس فقط طی کردن کلاس‌های مهارتی برای هنر جویان الزامی است.

منظور از کلاس‌های مهارتی همان دوره‌های ۱۰ جلسه‌ای آموزش رانندگی است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار داشت: ابلاغ کرده‌ایم که در کلاس‌های مهارتی هم پروتکل‌های بهداشتی کاملاً رعایت شود. یعنی در خودرو شیلد محافظتی قرار بگیرد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر نحوه سوار کردن هنرجویان به‌منظور امتحان رانندگی، خاطرنشان کرد: در قدیم ۴ نفر با هم سوار ماشین می‌شدند و تک تک از آنها امتحان گرفته می‌شد، اما در حال حاضر به‌دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌صورت تک تک افراد سوار می‌شوند و از آنها امتحان گرفته می‌شود.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید