هنرمندان مرد ایرانی - عکس 2 پیک

امروز شنبه 18 آذر 1396 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

گریم متفاوت پرویز پرستویی در «لس آنجلس- تهران»

گریم متفاوت و جالب پرویز پرستویی

پرویز پرستویی به جمع بازیگران “لس آنجلس- تهران” به کارگردانی تینا پاکروان پیوست و بزودی جلوی دوربین تینا پاکروان خواهد رفت البته عکسی از گریم این بازیگر در فیلم جدید تینا پاکروان منتشر شده است.

عکس جدید «محسن چاوشی»

عکس جدید محسن چاوشی و یکی از دوستانش

عکس جدیدی از محسن چاوشی خواننده معروف موسیقی پاپ که در فصل دوم شهرزاد هم صدایش دوباره جذابیت گذشته سریال را برگرداند در کنار یکی از دوستانش.

عکس همسر احمد ایراندوست، بازیگر نقش غول برره

عکس جدید احمد ایراندوست و همسرش

عکس جدیدی از احمد ایراندوست بازیگر معروف سینما و تلویزیون در کنار همسرش که برای اولین در شبکه های اجتماعی و رسانه ها قرار گرفته است.

عکس‌های منتشر نشده از رضا کیانیان در شهرزاد ۲

عکس های رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2

در جدیدترین عکس های منتشر شده از سریال شهرزاد عکسی از بازیگر محبوب و دوست داشتنی کشورمون، رضا کیانیان در دسترس قرار گرفته است که مورد توجه قرار گرفته و واکنش هایی را در برگرفته است.

عکسی از «جمشید هاشم پور» در کنار همسرش

عکس جدید از جمشید هاشم پور و همسرش

جمشید هاشم پور بازیگر مطرح سینمای کشورمان در دهه 50 و 60 که با فیلم های اکشنی که بازی کرده توانست شهرت بسیاری بدست آورد این روزها به هنرپیشگی بازگشته و در ادامه بازگشتش عکسی از او و همسرش منتشر شده است.

جواد عزتی و لیندا کیانی در «اکسیدان»

عکس جدید جواد عزتی و لیندا کیانی در اکسیدان

عکس جدید و دیدنی از دو بازیگر فیلم اکسیدان، جواد عزتی و لیندا کیانی که در این فیلم کمدی اجتماعی درخشیده اند و توجهات را نسبت به خود جلب کرده اند.

گریم رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم «هزارپا»

عکس جدید رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا

عکس جدید و دیدنی رضا عطاران و مهران احمدی که به تازگی منتشر شده است که این دو بازیگر معروف را در پشت صحنه فیلم هزارپا نشان می دهد.

«حسن معجونی» در کنار همسرش

عکس جدید حسن معجونی در کنار همسرش

عکس جدیدی از بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ، حسن معجونی در کنار همسرشون که به تازگی منتشر شده است که امیدواریم ببینید و بپسندید.

سلفی زوج محبوب «دورهمی»

سلفی مه لقا باقری و سروش جمشیدی در دورهمی

عکس جدیدی از سروش جمشیدی و مه لقا باقری که زوج معروف برنامه دورهمی هستند و در کنار یکدیگر لحظات دیدنی و جذابی را به وجود آورده اند.

خواننده معروف با لباس کُردی

عکس جدید رضا صادقی با لباس کُردی

تصویر جدیدی از خواننده معروف که به تازگی منتشر شده است و او را با لباس کُردی نشان می دهد که البته توضیحاتی را از جانب رضا صادقی به دنبال داشته است.

  • صفحه 1 از 12
  • 2
  • 3
  • ...
  • 12