امروز شنبه 3 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

رفتارهای عجیبِ خواننده معروف و جنجالی جهان!

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

لیدی گاگا می داند که چگونه یادش را برای همیشه در خاطر مردم جا کند. از صدا گرفته تا لباس هایی که می پوشد و شوهایی که اجرا می کند، همه و همه متفاوت از دیگران است و همین او را تبدیل به ستاره ای منحصر بفرد در سطح جهانی کرده است.

آیا کسی هم هست که نام لیدی گاگا را نشنیده باشد؟ این ستاره موسیقی پاپ، در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین چهره های جهان است. شاید شما از ظاهر و رفتارهای او خوش تان نیاید اما شکی نیست که او در حرفه خودش و موسیقی پاپ، خلاقیت بسزایی دارد. او می داند که چگونه یادش را برای همیشه در خاطر مردم جا کند. از صدا گرفته تا لباس هایی که می پوشد و شوهایی که اجرا می کند، همه و همه متفاوت از دیگران است و همین او را تبدیل به ستاره ای منحصر بفرد در سطح جهانی کرده است.

اما میان تمام آن لحظات که او در حال هنرنمایی است، لحظاتی وجود دارد که ما آن را جنجالی ترین لحظات لیدی گاگا می خوانیم. در واقع مواردی که در ادامه مطلب عنوان کرده ایم، کارهایی است که لیدی گاگا در طول سالهای مختلف انجام داده و جنجالی را در اینترنت و شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. با ما همراه باشید.

وقتی که او لباسی از گوشت به تن کرد

لیدی گاگا در دنیای مد، به یکی از خوش پوش ترین ها شهرت دارد. ما نمی دانیم که او چگونه این کار را انجام می دهد اما گویا زمانی که صحبت از مد و لباس می شود، خلاقیت او سر به فلک می کشد. در واقع او یکی از ستاره هایی است که با لباس اش بیشترین ارتباط را با مردم برقرار می کند. به عنوان مثال ما هیچوقت لباس دوخته شده از گوشت او را که در مراسم موسیقی اوارد MTV به تن کرد، فراموش نمی کنیم.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

زمانی که او با بیانسه هم صدا شد

اگر بخواهیم نام ستاره ای را که در دنیای موسیقی مستقل است و به ندرت با دیگر ستاره ها می خواند نام ببریم، مطمئنا آن فرد بیانسه خواهد بود. اگر چه او در ابتدا تنها نبود اما حال به خوبی می داند که چگونه نام خودش را از دیگران متمایز کند. او معمولا با خواننده دیگری همکاری نمی کند اما گویا این بار نتوانست در مقابل لیدی گاگا مقاومت کند. زمانی که لیدی گاگا از او خواست تا در موزیک ویدیوش با نام «تلفن» حضور یابد، بیانسه با روی خوش آن را پذیرفت. در این کلیپ بیانسه در حالی که ساندویچی به دست اش است و رانندگی می کند، به لیدی گاگا زل زده است که این اجرا یکی از بحث برانگیزترین ها در زمان خود بود.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

وقتی او لباسی از کرمیت قورباغه به تن کرد

واقعا چگونه به ذهن لیدی گاگا رسیده که لباسی از ده ها کرمیت، شخصیتی عروسکی در قالب قورباغه، به تن کند. شاید که او می خواسته با این کارش دیگران را به وجد آورد. اما فرقی نمی کند که او این لباس را در کجا پوشیده باشد، مراسم گرمی، موزیک اوارد یا شو تلویزیونی، در هر شرایطی این لباس آنقدر خاص است که در میان مردم جنجال برانگیز شود.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

زمانی که او برنده بهترین هنرمند سال ۲۰۰۹ شد

پوشیدن لباسی که در برخی قسمت هایش توری باشد، زیباست اما لیدی گاگا پا را فراتر گذاشته و کل اندامش را، از سر گرفته تا نوک پا، با تور پوشاند. در سال ۲۰۰۹، زمانی که لیدی گاگا برای گرفتن جایزه اش به عنوان بهترین خواننده تازه وارد در مراسم موزیک اوارد MTV به روی صحنه رفت، با لباسی که حتی صورت اش را نیز پوشانده بود، تعجب همگان را برانگیخت. حتی امینم هم که می خواسته جایزه او را تقدیم اش کند، از تعجب چشم هایش گرد شده بود. بله! لیدی گاگا ستاره ای است که همیشه ما را سورپرایز می کند.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

زمانی که ملکه الیزابت را ملاقات کرد

هنگامی که ستاره ای تصمیم می گیرد در مراسمی به روی صحنه رود که ملکه الیزابت تماشاچی آن است، انتظار ما این است که بهترین اجرای خود را داشته باشد. اما اگر طرف صحبت ما لیدی گاگا باشد چطور؟ در سال ۲۰۰۹، زمانی که لیدی گاگا در مقابل ملکه الیزابت به روی صحنه رفت، نه تنها بهترین لباس خود را به تن نکرد بلکه با رفتارهای عجیب و غریب خود خاطره ای فراموش نشدی را در ذهن ملکه الیزابت ساخت. او در نهایت ملکه الیزابت را از نزدیک ملاقات کرد و به او دست داد که این صحنه یکی از جنجالی ترین لحظات آن روز بود.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

وقتی که او ۱۰۰۰ دلار برای پیتزا پول داد

شاید فکر کنید که لیدی گاگا برای مردم یا حتی طرفدارانش ارزش قائل نیست اما دقیقا برعکس است. در واقع، او زندگی را دوست دارد و در موقعیت های مدام آن را ثابت کرده است. به عنوان مثال زمانی که او دومین آلبوم خود را با نام « The Fame Monster» روانه بازار کرد، مردم درپشت درها ساعت ها منتظر لیدی گاگا بودند تا بیاید و آلبوم را برایشان امضا کند. لیدی گاگا نیز متوجه صبر و خستگی مردم شد و تصمیم گرفت که برای تمام شان پیتزا بخرد و همین موضوع ثابت کرد که او چقدر برای طرفدارانش ارزش قائل است.

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

زمانی که او کلاهی پر از سوسک به سر کرد

عکس العمل شما زمانی که می شنوید لیدی گاگا کلاهی پر از سوسک های واقعی به سر کرده، چیست؟ احتمالا لباسی از گوشت یا عروسک او را راضی نکرد، به همین دلیل تصمیم گرفت چنین لباسی به تن کند. به راستی چرا لیدی گاگا این کار را کرده است؟!

رفتارهای عجیب و جنجالی لیدی گاگا

به این پست امتیاز دهید.
5 از 1 رای
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید