امروز پنج شنبه 1 آبان 1399 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

کارهایی که باید در روز سال نو میلادی ۲۰۲۰ در استانبول انجام شود شامل طیف گسترده ای از مطالب است که میتوان در یک لیست بلند بالا به آن پرداخته شود در این مقاله سعی شده برخی از بهترین فعالیتها در تور استانبول پس از سال ۲۰۲۰ را اشاره کنیم.

فعالیت های سال نو در استانبول

۱ – استراحت با حمام تاریخی ترکی (همام):

این توصیه یکی از تجربیات خوب در بازدید شما از استانبول است. با یک حمام ترکی که به آن Hammam نیز گفته می شود می توانید از یک تجربه معتبر لذت ببرید ، عضلات خود را شل کنید ، بدن خود را تازه کنید. حمام سنتی بیشتر شامل یک ماساژ ۱۵ دقیقه ای است. این می تواند یک تجربه بی نظیر برای شما در این روزهای سرد باشد.

فعالیت های سال نو در استانبول

لیست تاریخی حمام های ترکی در استانبول:

  • حمام خرم سلطان ایاصوفیه
  • حمام سوفولار
  • حمام کلیچ علی پاشا استانبول
  • حمام گالاتاسارای
  • حمام سلیمانیه
  • حمام سلیمانیه
  • حمام کازه لوگ لو
  • حمام جمبرلیتاس

۲ – شب عرفانی در نمایش دراویش گرداب:

نمایش یا مراسم درویشان گردباد (“سما” به زبان ترکی) یکی از پر بازدیدترین جاذبه های استانبول با گردشگران است. به این دلیل است که این مراسم برای گردشگران یک اتفاق بسیار غیرمعمول است و وقتی آنها راجع به آن می شنوند ، اکثر آنها سعی می کنند این نمایش یک ساعته را بگیرند و شاهد تماشای گرداب باشند. بهترین اجراهای اتفاق در مرکز فرهنگ Hodjapasha در سیرکسی، امینونو است که از آنجا که این نمایش در بین اکثر گردشگران تور ارزان استانبول بسیار محبوب است ، شما باید حداقل ۲ یا ۳ روز قبل از نمایش بلیط های خود را خریداری کنید.

۳ – تراس پشت بام برای لذت بردن از سال نو:

چیزی بهتر از آن نیست که از شامگاه استانبول در یکی از بهترین رستوران ها یا باران با تراس پشت بام لذت ببرید ، در شرکت با مناظر پانوراما در شهر. توصیه می کنیم در یکی از بهترین کافه ها ، بارها در استانبول از شلوغی های سال نو خودداری کنید و با خانواده و دوستان خود مهمانی بگیرید و از مهمانی لذت ببرید یا عصرانه سال نو را با یک کوکتل در یک بام پشت بام لذت ببرید.

برخی از بهترین رستورانهای روی پشت بام استانبول به شهر زیر است:

رستوران ۳۶۰Istanbul

۳۶۰Istanbul یک رستوران ، شب مشهور با پشت بام است که در ساختمان آپارتمان قرن نوزدهم مشرف به ردیف سفارت قدیمی در بیوغلو در خیابان معروف استقلال واقع شده است. با ۳۶۰ درجه تماشای چشم انداز استانبول ارائه می دهد. ۳۶۰ برای ناهار و شام باز است ، پیچ و تاب و پیچ و خم در طعم و مزه مدرن ترکیه با غذاهای سنتی ترکی و غذاهای بین المللی و همچنین یک انتخاب منحصر به فرد ارائه می دهد. بسیاری از دوره های اصلی دستور العمل های اصلی ما هستند که مجدداً ترکیبی از تأثیرات ترکی و بین المللی همراه با منوی مهندسی و گسترده و دسر است.

فعالیت های سال نو در استانبول

آدرس: خیابان Istiklal Misirr Apt. شماره: ۱۶۳/۸ ، بیوغلو ، استانبول

تلفن: +۹۰ ۲۱۲ ۲۵۱ ۱۰ ۴۲ – ۴۳ ، +۹۰ ۵۳۳ ۶۹۱ ۰ ۳۶۰

وب: www.360istanbul.com

رستوران Spago

اسپاگو در محله نیشانتاشی(محله مد استانبول)، نزدیک میدان تکسیم، واقع شده است ، جایی که سرآشپز استاد Wolfgang Puck نقش مهمی را به عنوان یک نیروی آشپزی در ناهار خوری خوب حفظ می کند. این رستوران و سالن پشت بام با طراحی و فضای بی نظیر و معاصر منحصر به فرد خود ، نمایی عالی از پارک ماکا و بسفر را به نمایش می گذارد. Spago یک تراس باز برای تمام سال ارائه می دهد. شما می توانید از موسیقی محیطی ، کوکتل های امضا ، روحیه بالا لذت ببرید. این مکان همچنین یک مکان اصلی برای مکانهای مشهور در استانبول است.

فعالیت های سال نو در استانبول

ساعات کار : ۷ روز هفته

آدرس: St. Regis Istanbul، Mim Kemal Kemalke Cad. No: 35، Nisantası

Tel: +90 212 368 08 08

Web: www.spago.thestregisistanbul.com

۴ – لباس های سنتی ترکی:

نمایش لباس های سنتی ترکی ، ، یکی از تجربیات یک زمان در استانبول برای گردشگران در یک فضای منحصر به فرد و گرم و نرم نشان می دهد. این یک رویداد منحصر به فرد است که بازدید کنندگان ممکن است لباس های سنتی از فرهنگ عامه ترکیه را با لباس های بی نظیر و موسیقی زنده تجربه کنند و از آن لذت ببرند. این همایش در مرکز فرهنگی Hodjapasha معروف در سیرکچی ، در یک ساختمان ۵۵۰ ساله تاریخی است که زمانی حمام عثمانی بود. توجه داشته باشید که از آنجا که این نمایش در بین اکثر گردشگران قیمت تور اروپا (در مقایسه با استانبول) بسیار محبوب است ، شما باید حداقل ۲ یا ۳ روز قبل از نمایش بلیط های خود را خریداری کنید.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
برچسب ها :

، عکس 2 پیک
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید