امروز جمعه 6 اردیبهشت 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

حضور بازیگر عاشقانه در یک سریال تلویزیونی

پانته آ بهرام در یک سریال تلویزیونی بازی می کند

منوچهر هادی کارگردانی مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» را برعهده گرفت و پانته آ بهرام در این سریال به نقش آفرینی خواهد پرداخت.

به گزارش عکس 2 پیک به نقل از آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» به تهیه کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان و محمد نژادیان در مرحله پیش تولید قرار دارد و این گروه، در حال حاضر در حال پیگیری لباس‌های بازیگران و دوخت آن هستند. همچنین گروه صحنه این مجموعه در حال آماده کردن صحنه در شهرک سینمایی غزالی هستند.

داستان این سریال از زمان حال شروع می‌شود، در فصل دوم به زمان گذشته می‌رود و در فصل سوم نیز زمان حال را روایت می‌کند. داستان زمان گذشته این ملودرام خانوادگی در ۱۶ قسمت نگارش شده است که در سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۴ جریان دارد.گفتنی است، حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علیرضا استادی، مهدی صباحی، سیروس همتی، اصغر محبی، افسانه ناصری، پانته‌آ بهرام، مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» هستند اما پروسه انتخاب تعدادی از بازیگران همچنان ادامه دارد و مراحل پیش تولید سریال نیز در جریان است.

به این پست امتیاز دهید.
5 از 1 رای
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید