امروز سه شنبه 3 مهر 1397 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

عکس‌های منتشر نشده از رضا کیانیان در شهرزاد ۲

عکس های رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2

در جدیدترین عکس های منتشر شده از سریال شهرزاد عکسی از بازیگر محبوب و دوست داشتنی کشورمون، رضا کیانیان در دسترس قرار گرفته است که مورد توجه قرار گرفته و واکنش هایی را در برگرفته است.

عکس های جدیدی از بازیگر فصل جدید سریال شهرزاد، رضا کیانیان که مورد توجه قرار گرفته و حکایت از نقش مهم این بازیگر در فصل دوم این سریال محبوب در رسانه خانگی دارد.

عکس های رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2

رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2

رضا کیانیان در سال ۱۳۳۰ در محله میدان خراسان تهران به دنیا آمد. به گفته خودش پدرش باستانی کار قدیمی تهران و همدوره هفت کچلون و حسین رمضون یخی بود. رضا دومین فرزند خانواده و دارای ۴ برادر و دو خواهر می‌باشد. او در ۱ سالگی به همراه خانواده به مشهد نقل مکان کرد. در مشهد علاوه بر گذراندن دوران تحصیلات ابتدایی و دبیرستان، در حوزه علمیه مشهد به تحصیل دروس فقهی و اسلامی نیز پرداخت.

عکس های رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2

عکس های رضا کیانیان در سریال شهرزاد 2 در شبکه نمایش خانگی

اولین استاد بازیگری او برادرش داوود بود که در سال ۱۳۴۵ وی را در نمایشنامه از پانیفتاده‌ها به قلم غلامحسین ساعدی کارگردانی کرد. رضا به مدت سه سال در گروه تاتر برادرش داوود فعالیت داشت. وی در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد. همسر او هایده قراچه داغی، خواهرزادهٔ سهراب سپهری است.

به این پست امتیاز دهید.
4 از 1 رای
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید