امروز شنبه 31 فروردین 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

رامبد جوان: عاشق فیلم اکشن هستم

رامبد جوان عاشق فیلم های اکشن است

نشست خبری فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان پس از اکران اصحاب رسانه برگزار شد که خالی از حواشی نبود و با واکنش رامبد جوان به سوالات مطرح شده همراه شد. ( اونم چه جواب هایی از آقا رامبد جوان … )

به گزارش عکس 2 پیک در این نشست علاوه بر رامبد جوان کارگردان و تهیه کننده، مانی حقیقی و نگار جواهریان بازیگر، احسان گودرزی فیلم نامه نویس، بهرام بدخشانی مدیر فیلمبرداری، کریستوف رضاعی آهنگ ساز نیز حضور داشتند.

در ابتدای این نشست محمود گبرلو ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه از عوامل فیلم خواست تا به شرح مختصری از اثر بپردازند.

محمود بدخشانی مدیر فیلم برداری اثر ضمن تجلیل از رامبد جوان گفت هیچ گاه فکر نمی کردم این داستان را با جوان کار کنم.در ادامه رامبد جوان گفت من عاشق سینمای اکشن هستم. شابد سه سال است روی این فیلم کار کرده ام.

وی درباره انگیزه‌های ساخت این فیلم نیز گفت تصویر حق خواهی یک دختر جوان دختر جوان انگیزه اصلی من برای ساخت ابن فیلم بود.او درباره فیلم نامه اثر نیز گفت فیلمنامه اثر توسط خودم، نگار جواهریان و احسان گودرزی به تدریج این متن را آماده کردیم.

در ادامه یکی از خبرنگاران با لحنی اعتراض آمیز نسبت به مانی حقیقی به دلیل اهانت های قبلی او به اهالی رسانه جلسه را ترک کرد و سایر خبرنگاران نیز برای او کف زدند. این قائله با پا در میانی گبرلو و جوان خاتمه یافت.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید