امروز جمعه 28 تیر 1398 ، عکس 2 پیک اوقات خوشی را برای شما آرزومند است .
آخرین تصاویر هنرمندان

بازیگر فروشنده در اعتراض به تصمیم ترامپ اسکار را تحریم کرد

ترانه علیدوستی مراسم اسکار را تحریم کرد

ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور سینمای کشورمان بار دیگر عزت و غرور یک ایرانی به جهانیان نشان داد و مراسم اسکار را به دلیل اتفاقات چند روز اخیر تحریم کرد.

در ادامه موج اعتراض هنرمندان و چهره های سرشناس ایرانی به تصمیم ضد ایرانی دونالد ترامپ این بار ترانه علیدوستی، بازیگر فیلم فروشنده که به مرحله نهایی اسکار راه یافته، در پست اینستاگرام خود نوشت که در اعتراض به تصمیم جدید دولت ترامپ، در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد.ترانه علیدوستی مراسم اسکار را تحریم کرد

بازیگر فیلم فروشنده که پیش از این در سریال شهرزاد به اوج شهرت رسید تصمیم اخیر ترامپ در مورد منع صدور ویزا برای ایرانیان را تبعیض امیز و غیر قابل قبول خواند. او با تاکید بر این که معلوم نیست این ممنوعیت شامل آمد و رفت فرهنگی هم شود ولی حتی اگر یک درصد هم نشود من برای شرکت در مراسم جوایز اسکار به این کشور سفر نخواهم کرد.

دونالد ترامپ روز گذشته فرمان جنجالی ممنوعیت صدور ویزا برای ۶ کشور از جمله ایران را صادر کرد. این در حالی است که کشورهایی مثل عربستان ، پاکستان و افغانستان به عنوان منبع اصلی صدور تروریسم شناخته شده اند در لیست ترامپ نیامده است.

ترانه علیدوستی مراسم اسکار را تحریم کرد

ترانه علیدوستی مراسم اسکار را تحریم کرد

نخبگان ایرانی مقیم اروپا و امریکا یک کمپین جهانی علیه این تصمیم رئیس جدید کاخ سفید به راه انداخته اند. و اعتراض های زیادی از نقاط مختلف جهان به این تصمیم دونالد ترامپ گرفته شده است که ادامه ی آن ها قابل پیش بینی است.

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز دهید
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید